Wiadomości, ogłoszenia
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Skalski St. by K. Ochabska (2023-09-20,21:59)

Witam!    
Ostatnio ukazała się impresja biograficzna Katarzyny Ochabskiej o Stanisławie Skalskim. Książka wydana jest sumptem autorki, liczy 385 stron i zawiera wiele zdjęć także przed- i powojennych. Szczególnie okres powojenny, opisany na podstawie wielu osobistych rozmów S. Skalskiego z autorką jest wyjątkowo interesujący.    
Polecam!
Rafał ZDodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 34, strona 4 z 4
«  -  1  2  3  4  -  »

(4) Re: Skalski St. by K. Ochabska z dnia 2007-05-27, 19:20 :
chyba jednak Pani Katarzyna Ochabska się pogniewa...następnym razem wypadałoby zapytac bo nr jest prywatny!!!    
sprawdzalem to, dlatego pisze!!!    
Proponuje nie wydzwaniac a książka ma byc niedługo w księgarni w warszawie, a jak będzie to podam informacje tutaj od razu!!!
PawełDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(3) Re: Skalski St. by K. Ochabska z dnia 2007-05-26, 22:00 :
Cytat:
Może autorka odwiedza tę stronę i zamieści jakąś informację :)
    
    
Mam nadzieję, że Pani Katarzyna Ochabska nie pogniewa się że podam numer telefonu     
    
032/3847348    
    
Mozna zamówić bezpośrednio u autorki.
Remigiusz GadaczDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(2) Re: Skalski St. by K. Ochabska z dnia 2007-05-26, 12:58 :
Witam!    
Książkę kupiłem podczas pierwszej prezentacji tej pozycji przez samą autorkę w dniu 3 maja. Już samo wysłuchanie autorki, która wspaniale opowiadała o Skalskim i jego życiu była niewątpliwą przyjemnością.    
Próbowałem znaleźć gdzie można ją zakupić, ale niestety nigdzie w internecie, w żadnej księgarni nie jest obecna. Jako, że wydana jest przez samą Panią K. Ochabską więc przypuszczam, że nakład może być niski :(    
Jedyna dostępna informacja to drukarnia: AMgraf Gliwice (032) 331-32-67.    
Może autorka odwiedza tę stronę i zamieści jakąś informację :)    
    
Pozdrawiam serdecznie!
Rafał Z
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(1) Re: Skalski St. by K. Ochabska z dnia 2007-05-26, 12:12 :
Czy można prosić o informacje w jaki sposób można nabyć wymienioną przez Pana książkę?
WojtekDodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 34, strona 4 z 4
«  -  1  2  3  4  -  »

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców