miłośników polskiego lotnictwa
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Kolejny mysliwiec nie żyje (2012-07-03,21:46)

Niestety potwierdziła się informacja zamieszczona w Daily Mirror z 15 grudnia o smierci Mirka Sheltona. Mirosław Szelestowski był pilotem 303DM. Miał 88 lat.
piotrDodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 5, strona 1 z 1

(5) Re: Kolejny mysliwiec nie żyje z dnia 2012-07-03, 21:46 :
Trafiłam na tą smutną informację o śmierci Mirosława Szelestowskiego szukając danych o mojej rodzinie. Mirosław był kuzynem mojej mamy która zmarła mając 34 lata i niewiele ogarniam pamięcią jej wspomnienia rodzinne. Panie Piotrze jeżeli mogę prosić, to bardzo proszę o przybliżenie mi postaci i historii mojego ciotecznego wujka. Jego matka Zofia Szelestowska była do końca swoich dni prawdziwą Harcerką i wspaniałym człowiekiem o gołębim sercu. Bywałam u Niej jako dziecko w Gdyni gdzie mieszkała.     
Wiem że był lotnikiem i po wojnie pozostał w Anglii. Na tym moja wiedza się kończy. Pozdrawiam Ewa
Ewa Kłokocka[79.162.138.202]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(4) Re: Kolejny mysliwiec nie żyje z dnia 2007-01-17, 15:33 :
Dopiero dzis otyrzymałem potwierdzenie - Mirosław Szelestowski zmarł 9 grudnia 2006 roku.
piotr
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(3) Re: Kolejny mysliwiec nie żyje z dnia 2006-12-19, 14:15 :
Oczywiscie, jak tylko dowiem się szczegółów. Wczoraj w tej sprawie telefonowało do rodziny SLP, ale nikt nie odbierał a rozumie Pan, że w takich sytuacjach trzeba zachować dyskrecję.    
Pozdrawiam
piotr
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(2) Re: Kolejny mysliwiec nie żyje z dnia 2006-12-18, 22:16 :
Mirosław Szelestowski

WojtekDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(1) Re: Kolejny mysliwiec nie żyje z dnia 2006-12-18, 22:05 :
Panie Piotrze! A czy mógłbym poprosić o dokładną datę?
ZenekDodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 5, strona 1 z 1

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców