W pogoni za Luftwaffe
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Ludwik Martel (2013-03-28,17:49)

Z tego co mi wiadomo Ludwik Martel jest ostatnim żyjącym pilotem legendarnego "Cyrku Skalskiego".    
Czy ktoś z forumowiczów wie jak się można z Nim skontaktować???(najlepiej adres, ew telefon)    

PawelDodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 14, strona 2 z 2
«  -  1  2  -  »

(4) Re: Ludwik Martel z dnia 2006-11-30, 00:23 :
''czy on sobie tego życzy'' - raczej wątpię. Pamiętajmy też,że obaj Grzegorzowie odwiedzili p.Ludwika blisko rok temu. W tym wieku to dużo. O wyniku tego spotkania będziemy mieli okazję się dowiedzieć w ich publikacji o PFT.    
Jezeli Pan, Panie Pawle oczekuje barwnych opowiesci, jak pisze Franek - o kilka lat za późno! O Skalskim usłyszy Pan może - fajny byl z niego chłop. Kiedy ostatnio rozmawialem z L.Martelem nie przejawiał ochoty na odwiedziny. Niemniej niedawno komus się to udało...prawda Panie Krzysztofie?
piotr
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(3) Re: Ludwik Martel z dnia 2006-11-29, 20:45 :
No niestety, to juz jest starszy pan i jedyna droga, jaka widze, to poprosic kogos, kto jest w kontakcie z Martelem, by sie go spytal, czy on sobie tego zyczy. Generalnie o takie sprawy trzeba bylo pytac pare lat temu, gdy ci ludzie byli mlodsi.
Franek
(2) Re: Ludwik Martel z dnia 2006-11-29, 19:36 :
W sumie nie ma zadnego problemu..ale ja tez sie trochę historią naszego lotnictwa interesuję..a nie mam takich mozliwosci by spotykac sie z takimi ludźmi ( ..Ludwik Martel) jak wymienieni Panowie:Grześ Moderator i Greg S.    
Chciałem Go zapyta o jego wspomnienia z czasów pobytu w Afryce ...i to jak Oni wszyscy odbierali (wtedy)kpt Skalskiego jako d-cę..a zalezy mi na kontakcie raczej bezposrednim...
PawelDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(1) Re: Ludwik Martel z dnia 2006-11-26, 13:32 :
Grześ Moderator i Greg S spędzili trochę czasu u tego pana, ale obawiam się, że może on nie życzyć sobie przekazywania jego adresu. Najlepiej napisać na forum, w czym leży problem.
Franek

znalezionych: 14, strona 2 z 2
«  -  1  2  -  »

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców