W pogoni za Luftwaffe
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Polemiki! (2016-12-01,07:12)

Zmieniłem tytuł wątku i treść tematu. Wydaje się, że będzie bardziej odpowiedni. Poza tym nic się nie zmieniło.    

W.GDodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 239, strona 4 z 24
«  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  »

(209) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-11, 22:22 :
..."poprostu"...i tyle. To jest wolny kraj!(?) Ale jak Miszcz jest półanalfabetą to nie dziwota że uczniowie tacy...A kanapki w księgarni się je! To jest wolny kraj!(?)
Armagedonius Recycling
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(208) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-11, 21:59 :
To jest wolny kraj i jak komus sie nie chce uzywac polskich znakow to ich poprostu nie uzywa. A kanapek w ksiegarni sie nie je! To nie stolowka studencka.
Michał L.
(207) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-11, 21:36 :
Krzysztof W napisał: Zatrważający jest ten brak polskich znaków w wypowiedziach obrońców Mariusa. Żenada.    
Wiem, że nie odzywam się na tym forum często. Po prostu nie zamierzam reagować na przygłupie uwagi różnych recyklingów. Zaliczam się do obrońców Pana Mariusa. Chociaż jestem obywatelem Czech, to jednak chyba nikt nie może mi zarzucić, że polskich znaków nie wykorzystuję.     
Również i ja życzę wszystkim wesołego Alleluja !!!    
staryDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(206) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-11, 21:18 :
Cytat:
A ciebie rodzice nie nauczyli, ze w ksiegarni kanapek sie nie je?

Bardzo serdecznie przepraszam wszystkich za moje karygodne wpisy na tym forum. Zjadłem kanapke z jajeczkiem, to znaczy ze zbukiem i od tego mam takie brain farts.    
Jeszcze raz bardzo przepraszam i zycze wszystkim Wesolych i Spokojnych Swiat.    

Michał L.
(205) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-11, 21:09 :
Cytat:
w ksiegarni kanapek sie nie je
Jakich kanapek? Ktoś tu naprawdę ma problemy i to bardzo poważne (typowe dla osób z trudnościami w pisowni z polskimi znakami).
Mariusz
(204) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-11, 19:13 :
A ciebie rodzice nie nauczyli, ze w ksiegarni kanapek sie nie je?
Michał L.
(203) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-11, 18:57 :
Cytat:
biedne oszolomy z radia maryja, myslicie, ze ktos sie jeszcze wami przejmuje? Nie stac was na merytoryczna dyskusje (sprawdzcie w slowniku o co chodzi) tylko na stek wyzwisk. Rzeczywiscie to moderatorka w najlepszym "buraczanym" stylu. Na pole buraki do roboty a nie do kompa.
Innym zarzucasz, że wyzywają a sam co robisz buraku?
Mariusz
(202) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-11, 18:29 :
biedne oszolomy z radia maryja, myslicie, ze ktos sie jeszcze wami przejmuje? Nie stac was na merytoryczna dyskusje (sprawdzcie w slowniku o co chodzi) tylko na stek wyzwisk. Rzeczywiscie to moderatorka w najlepszym "buraczanym" stylu. Na pole buraki do roboty a nie do kompa.
Michał L.
(201) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-11, 15:22 :
Według mnie, jeśli Panowie pozwolą, jest to najmniej zatrważający brak w wypowiedziach"obrońców Mariusa". Ich wypowiedzi to jeden wielki zatrważający brak.
Armagedonius Recycling
(200) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-11, 14:56 :
Cytat:
Wlasciwie to dzieki tobie dziala to tylko jeden watek
Zatrważający jest ten brak polskich znaków w wypowiedziach obrońców Mariusa. Żenada.
Krzysztof W.

znalezionych: 239, strona 4 z 24
«  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  »

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców