W pogoni za Luftwaffe
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Polemiki! (2016-12-01,07:12)

Zmieniłem tytuł wątku i treść tematu. Wydaje się, że będzie bardziej odpowiedni. Poza tym nic się nie zmieniło.    

W.GDodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 239, strona 3 z 24
«  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  »

(219) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-12, 21:45 :
Cytat:
Forumowiczu, rodaku !!! A jednak czuję się i jestem POLAKIEM po swych zaolziańskich przodkach.

Straszne. Ale tak też bywa.    
Forumowicz
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(218) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-12, 18:12 :
Cytat:
Bo wtedy Petr Lipka alias "stary" mógłby mówić o mnie "rodak". To straszna perspektywa.

Forumowiczu, rodaku !!! A jednak czuję się i jestem POLAKIEM po swych zaolziańskich przodkach.
staryDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(217) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-12, 10:06 :
No i widzisz mały, jak się postarasz to potrafisz. Jeszcze tylko dołożysz polskie znaki i może cię przepuszczą do drugiej klasy.
Armagedonius Recycling
(216) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-12, 09:42 :
Panie Stary,    

niech Pan sie przejmuje tym osobnikiem. Nie wszczyscy Polacy sa tacy a powiem wiecej: ten oszolom nie reprezentuje nawet 1% naszej populacji. Najlepiej olac cieplym moczem albo troche sie z nim podraznic. Niech w pelni pokaze swoj poziom. Widac, ze ma kompleks Pana Emmerlinga wynikajacy z paru spektakularnych porazek, ktorych z nim doznal na tym i na innych forach.
Michał L.
(215) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-12, 00:58 :
Cytat:
Ale dlaczego? Mądrzy Czesi też są.

Bo wtedy Petr Lipka alias "stary" mógłby mówić o mnie "rodak". To straszna perspektywa.    
Nie mam nic przeciw Czechom - 'Ahoj!'    

forumowicz
(214) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-12, 00:07 :
Ale dlaczego? Mądrzy Czesi też są.
A
(213) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-11, 23:10 :
Cytat:
Zaliczam się do obrońców Pana Mariusa. Chociaż jestem obywatelem Czech,

Jak ja się cieszę, że NIE JESTEM i nigdy NIE BĘDĘ obywatelem Czech... Alleluja !    

forumowicz
(212) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-11, 23:09 :
"Ma Mariusek obrońców, oj ma ;-) " Cieniasy i tyle, prawie takie cieniasy jak on.
Armagedonius Recycling
(211) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-11, 23:05 :
Ma Mariusek obrońców, oj ma ;-) To może pan Stary odpowie nam na pytanie: co o pracach Mariuska myślą niemieccy historycy i dlaczego do tej pory jego "genialne" prace nie znalazły wydawcy w Niemczech?
Bogdan
(210) Re: Polemiki! z dnia 2009-04-11, 22:33 :
"Zaliczam się do obrońców Pana Mariusa. "Broń go Pan broń, bo przecież my go tu bezustannie atakujemy!!!!A jak mu braknie sił, to kto udowodni, że to Polacy wywołali II wojnę, kto otworzy różnym recyklingom oczy na różnice między obozem koncentracyjnym a obozem zagłady, kto będzie obalał mity o bohaterstwie, poświęceniu i tym podobnych bredniach różnych patriotów? Kto przywróci bohaterom Luftwaffe należne miejsce na piedestale? Kto powie nam jacy jesteśmy, abyśmy mogli dostrzec swoje wady i zawrócić z manowców patriotyzmu?....."stary" a głupi!!!!!
Armagedonius Recycling

znalezionych: 239, strona 3 z 24
«  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  »

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców