W pogoni za Luftwaffe
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Piotr Łaguna (2012-09-20,01:32)

Noszę to samo nazwisko co Piotr Łaguna (Dywizjon 302) i szukam informacji o nim. Jest to prawdopodobnie mój kuzyn. Może ktoś zna inne fakty z jego życia niż te dostępne w internecie?
AgaDodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 25, strona 3 z 3
«  -  1  2  3  -  »

(5) Re: Piotr Łaguna z dnia 2006-10-07, 08:36 :
Witam!    
Na początek pozdrawiam rodzinę :) Piotr był mojego dziadka Henryka rodzonym bratem. Wiem o nim tyle co większa część rodziny (z opowiadań i książek). Jedno muszę przyznać patrząc na jego zdjęcie (które dostałem od jego żony:) ), facet miał pozytywne nastawienie do życia i szkoda że tak młodo zginął. Jeszcze raz pozdrawiam
Jan ŁagunaDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(4) Re: Piotr Łaguna z dnia 2006-09-06, 20:15 :
Proszę napisać na adres: [email protected]
W.GDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(3) Re: Piotr Łaguna z dnia 2006-06-21, 10:29 :
Witam,     
Piotr Łaguna, był wujkiem mojej żony - posiadamy dość dokładne informacje na temat jego młodości - mamy także kontakt z synem Piotra Łaguny - Janem, który podczas wojny wraz z matką został zesłany na Syberię, a następnie w dość niezwykłych okolicznościach poprzez Indie trafił do Australii, gdzie się osiedlił.    

Pozdrawiam    
Michał
MichałDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(2) Re: Piotr Łaguna z dnia 2006-05-09, 21:08 :
Wiem kim był (podczas wojny), jaki miał stopień, w jakim Dywizjonie służył, ogólne wiadomości o Jego jednostce, kiedy zmarł i w jaki sposób, gdzie jest pochowany itp.     
Interesują mnie informacje o jego pochodzeniu, rodzinie, dzieciństwie, latach młodości, szkole itp. Jeśli dysponujesz jakimiś informacjami na ten temat będę wdzięczna.    
Pozdrawiam!
Aga
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(1) Re: Piotr Łaguna z dnia 2006-05-07, 21:50 :
pierwsze pytanie ktore cisnie sie na usta to... "a co mozna znalezc na jego temat w internecie?" ;) a tak na powaznie trudno powiedziec co juz wiesz a czego nie wiesz, zeby niepotrzebnie nie pisac tutaj zbednych informacji.    

albo napisz co juz wiesz, a najlepiej na maila plizzzz.    

pozdrawiam,    
PiotrH
PiotrHDodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 25, strona 3 z 3
«  -  1  2  3  -  »

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców