W pogoni za Luftwaffe
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Pomyłki i błędy JK (2016-03-04,16:39)

Tamat wałkowany na tym forum tysiące razy, ale na dws pierwszy raz. JK swoimi epistoałmi, przydługimi wywodami próbuje udowodnić... ...właściwie, to w tej chwili nie wiem już co chce udowodnić?    

Najśmieszniejsze jest to, że niektórzy użytkownicy forum dws, którzy sami siebie określają całkowitymi laikami potrafią praktycznie od razu wyłuskać bzdury wypisywane przez JK.    

Oto przykład:    
Cytat:
Najzabawniejsze jest to, że w sumie wszystkie sumaryczne dane pochodzą z brytyjskich źródeł. Co więcej podstawowe przywoływane tu źródło strat niemieckich, wg mnie bardziej spełnia kryteria opracowania niż źródła sensu stricte (w ręku go nigdy nie miałem i nawet nie jestem pewien czy opatrzone jest stosownymi przypisami lub bibliografią). Jeśli jeszcze dowiaduję się że: ?Te 711 samolotów nie ja przypisuje dziś do przyczyn n/n. To zrobili analitycy RAF-u i tak to umieścili w swoich tabelach. Tu stawiam kropkę....Nikt nie wie jakie, konkretne samoloty, zostały do tej grupy zaliczone. Mówiąc precyzyjnie nie posiadamy wiedzy, czy określonego Bf 109/Do 17 wpisano do jednej, czy do innej rubryki - tych materiałów nie ma, jest jedynie zbiorcze zestawienie.?, to już wiem, że nic nie wiem.    

Administratorzy i moderatorzy dws uchwycili się tam nazwiska JK (wielkim pisarzem jest), jako swoistej dźwigni reklamowej i zamiast posłuźyć się logiką, brną w publikację śmiesznostek JK, groźnie kiwając palcem (w bucie) na oponentów i marszcząc posępne czoło profesjonalisty.    

\Raf
Raf  [83.10.237.89]  

znalezionych: 43, strona 1 z 5
«  -  1  2  3  4  5  -  »

(43) Re: Pomyłki i błędy JK z dnia 2016-03-04, 16:39 :
Ukamienować, nabić na pal...Toż to jakaś mania! Parę lat temu Emmerling chciał być zjedzony. Tfu! Widocznie ci nieczytaci-niepisaci już tak mają.
Armagedonius Recycling
[87.206.174.105]    
(42) Re: Pomyłki i błędy JK z dnia 2016-03-04, 13:46 :

W ostatnim swoim poście na dws z dnia 4.03.16 - JK napisał:    

Cytat:

JK napisał:    

Stąd też, o ile w BofB, przeszacowanie było na poziomie 1 do 2...    

Jak wiecie, JK na froum dws przez 5 stron udowadniał, że overclaiming w BoB jest na poziomie 1:3.    

JK znalazł chyba brakujące 711 samolotów!    

lol, lol, lol    

\\R    

PS    
Nie zawracałbym Wam głowy takimi rzeczami, ale poziom bredni na dws w dziale lotnictwo robi sie zatrważający.    
A warto przestrzec czytelników przed takimi bzdurami jakie pisze JK.    

Niestety nie mogę tego napisać na dws, ponieważ niejaki administartor-megaloman Wojtek_84 wycina wszystkie moje posty w dziale. Jak w Orwellu :(    

Raf
[83.27.242.22]    
(41) Re: Pomyłki i błędy JK z dnia 2016-03-04, 09:15 :
Cytat:

JK napisał na dws:    

Napisanie tego w formie papierowej będzie miało ten skutek, że Ci którzy wcześniej chcieli mnie ukamieniować, teraz będą chcieli czynność tę poprzedzić nabiciem na pal?    

Nie schlebiaj sobie, już mało kto traktuje cię poważnie :(    

\R
Raf
[83.27.242.22]    
(40) Re: Pomyłki i błędy JK z dnia 2016-02-29, 10:51 :
"Powiadają, że w Afryce jest pustynia zwana Sacharą" .     

Szkoda że nie sacharyną.    

Tyleś dzisiaj nafedrował "szczawiku"!    

To jest tak jak analfabeci biorą się za pisanie.    
To jest tak, jak analfabeci biorą się za czytanie, analizę źródeł, liczenie i wyciąganie, pożal się Boże, "wniosków".    
Śmieszne to i straszne zarazem.     

Armagedonius Recycling
[87.206.174.105]    
(39) Re: Pomyłki i błędy JK z dnia 2016-02-29, 09:17 :
Szanowny szczawiku,    
Może się obrazisz, ale odpowiem ci poważnie i grzecznie.    

Niechętnie wchodzę w dyskusję z JK, ponieważ większość dyskusji z JK (nie tylko moich) przemienia się w co najmniej dialogi na 4 nogi.    
Niemniej jednak ze względu na przekraczający normę stek banialuk, wypisywanych przez JK na dws, podjąłem próbę ich pokazania. Zresztą nie było to trudne, ponieważ kilkoro osób zwróciło także na te błędy uwagę.    

Już pierwsze pokazanie błędu w sygnaturze, zwanego literówką (swoją drogą ciekawe: złe, dwukrotne podanie cyfry w sygnaturze to nie błąd, tylko literówka; jakby literówka nie była błędem?) było ponad siły Wojtka_84, który sam co prawda przyznał, że w temacie nie siedzi, ale w kółku wzajemnej adoracji jakim jest dws miejsca na ostrzejszą krytykę przez osoby niekoncesjonowane - nie ma.    

W tej chwili mój post został wykasowany, a literówka cichutko poprawiona.    

Dalsze posty pokazujące błędy, brak logiki i dane już nawet nie z kosmosu, ale z odległej galaktyki, na dws zostały wykasowane. Wiec szczawiku, o brak twardych danych miej pretensje do zdolnego (do wszystkiego) Wojtka_84.    

Poza tym,    
przeczytaj sobie post nr 24. Tam podaję cytaty z JK i liczby. Widzę, że piszesz zarzuty, nie czytając nawet moich postów.    

\R    

PS    
Interesujące jest również, że twój post praktycznie identyczny z napisanym dzisiaj ? też został wykasowany na dws :) :) :)    
Przyszedłeś się tutaj poskarżyć, czy odkupić winę?
Raf
[83.10.202.56]    
(38) Re: Pomyłki i błędy JK z dnia 2016-02-29, 06:33 :
Jakim cudem taki "gadacz" się uchował nie odkryty. To diament "słowotwórczy".    
Powiadają, że w Afryce jest pustynia zwana Sacharą - toż gdyby nasz klejnot wodolejstwa tam się udał mielibyśmy nową Amazonkę.    

Drogi RAF już Ci pisałem na dws - nie lej wody, nie zachłystuj się swoim głosem, nie upajaj muzyką traw ale bądź prawdziwym chłopem - podaj jakieś cyfry - podeprzyj się faktem, błyśnij datą.    

To klepanie piany mnie słabi. To są fora dotyczące LOTNICTWA, a nie rykowisko jeleni - kto głośniej beknie.    
Powtarzam: podaj cyfry - oprzyj się na faktach, bo widzę, że sam masz ochotę stworzyć nowe mity i legendy.    

To tak, jak ten górnik rozmawiający z kolegą po szychcie: "Wisz ile dziś nafedrowałem?"    

Pozdrawiam.
szczawik[89.79.120.196]    
(37) Re: Pomyłki i błędy JK z dnia 2016-02-28, 22:17 :
Sie wzieło i przylepiło:)
Armagedonius Recycling
[87.206.174.105]    
(36) Re: Pomyłki i błędy JK z dnia 2016-02-27, 18:59 :
Bóg zapłać... późno było...:)
Moderator
[77.254.106.62]    
(35) Re: Pomyłki i błędy JK z dnia 2016-02-27, 16:39 :
"Obraźliwa treść została usunięta".... no nie do końca ;)    
Armagedonius Recycling
[87.206.174.105]    
(34) Re: Pomyłki i błędy JK z dnia 2016-02-27, 00:38 :
Cytat:
Wojtek    

Cytat:    
Cóż... Ja Pana ostrzegałem, ta władza Panu w "odbrązowieniu" Kutznera nie pomoże. Ale rozumiem, że nadzieja umiera ostatnia. Także wie Pan... Modlitwę o pogodę ducha polecam!

Obraźliwa treść z posta została usunięta. Nie życzę sobie, tak jak i większość, forumowiczów tego rodzaju wpisów.     
Forum istnieje wiele lat dzięki temu, że większość osób starało się o zachowanie odpowiedniej formy wypowiedzi.    
Pan jesteś osobą anonimową i możesz Pan sobie używać do woli. Proszę mieć jednak świadomość, że konsekwencje poniesie właściciel forum i społeczność skupiona wokół niego.    

Pozdrawiam    
Moderator    

Moderator[77.254.106.62]    

znalezionych: 43, strona 1 z 5
«  -  1  2  3  4  5  -  »

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców