Wiadomości, ogłoszenia
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Wojny i Konflikty. Kwartalnik Wojskowo-Historyczny (2016-02-16,22:30)

?Wojny i Konflikty. Kwartalnik Wojskowo-Historyczny? zacznie się ukazywać w tzw. formule otwartej od czerwca bieżącego roku. Jego łamy są przeznaczone zarówno dla ludzi zajmujących się zawodowo historią wojskowości, jak i dla tych którzy nie posiadając tytułów naukowych, o historii wojska, wojen i konfliktów zbrojnych, w czasach ponowożytnych (1856?1991), mają coś ciekawego do powiedzenia.    
W bieżącym roku planujemy wydać trzy numery kwartalnika. Mają one ukazać się w czerwcu, wrześniu i grudniu, w objętości 150-200 stron, w formacie pdf. Numery będą bezpłatne i dostępne w Internecie bez żadnych ograniczeń, za wyjątkiem tych, które wynikają z prawa autorskiego.    
Autorzy chcący zamieścić tekst na naszych łamach mogą przesyłać swoje prace na adres Redakcji podany poniżej. Zastrzegamy, że działamy w formule non-profit, nie wypłacamy wynagrodzeń, sami ich nie pobieramy, a wydawanie kwartalnika służyć ma propagowaniu wiedzy historycznej. Jednocześnie informujemy, że wkrótce rozpoczniemy proces ewaluacji Kwartalnika, prowadzony przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Docelowo ma to umożliwić wprowadzenie periodyku do wykazu czasopism i serii naukowych "Thomson Scientific Master Journal List" ? popularnie określanego mianem Listy filadelfijskiej.    
Wyrażamy nadzieję, że nasza inicjatywa wydawnicza spotka się z zainteresowaniem Czytelników i Autorów, a łamy kwartalnika historyczno-wojskowego ?Wojny i konflikty? umożliwią publikowanie materiałów, które swoim merytorycznym poziomem nie będą odbiegać od światowych standardów naukowych pism historycznych. Wszystkich zainteresowanych problematyką poruszaną na naszych łamach zapraszamy do współpracy.    
    
Redaguje Zespół w składzie:    
Redaktor Naczelny ? Jacek Kutzner    
Z-ca Redaktora Naczelnego ? Tadeusz Zawadzki    
Sekretarz Redakcji ? Łukasz Przybyło    
    
Materiały przeznaczone do druku prosimy przesyłać na adres: [email protected]. Objętość przesłanego tekstu nie może być mniejsza niż 10 tys. znaków. Górna granica objętości tekstu nie jest określona, niemniej przyjmujemy, że nie powinna ona przekraczać 80 tys. znaków. Przesłany tekst winien wypełniać postulat tekstu naukowego (przypisy, bibliografia, słowa kluczowe, abstrakt po angielsku etc.).    
    
Na bieżąco wszystkie informację ukazywać się będę tutaj: www.facebook.com/Wydawnictwo-Te ... 6/?fref=ts, oraz na stronie Wydawnictwa Tetragon: www.tetragon.com.pl/
Jacek Kutzner  [88.156.132.84]Dodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 14, strona 1 z 2
«  -  1  2  -  »

(14) Re: Wojny i Konflikty. Kwartalnik Wojskowo-Historyczny z dnia 2016-02-16, 22:30 :
    
Cytat:
Całkowicie się z Panem zgadzam w kwestii opinii, co do mojego braku logiki i zdrowego rozsądku.
    
    
No cóż, w takim razie przez grzeczność nie bedę zaprzeczał    
    
    
\R
Raf
[83.10.237.122]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(13) Re: Wojny i Konflikty. Kwartalnik Wojskowo-Historyczny z dnia 2016-02-16, 22:22 :
Szanowny Panie.    
    
Jeżeli Pan wie lepiej, kto jest Wydawcą pisma niż jego Naczelny Redaktor to ja Panu gratuluje. Jeżeli gdzieś widzi Pan w podpisie tego komunikatu (za wyjątkiem adresu strony gdzie został on "zawieszony") "Wydawnictwo Tetragon", to także Panu gratuluje, bo ja tam widzę jedynie trzy nazwiska osób prywatnych. Pan wybaczy ale nie będę kontynuował, tej skądinąd zabawnej konwersacji. Jeszcze raz pozdrawiam i dobranoc.     
    
P.S. Całkowicie się z Panem zgadzam w kwestii opinii, co do mojego braku logiki i zdrowego rozsądku. Tym też tłumaczę moje udzielanie Panu odpowiedzi.     
    
Jacek Kutzner[88.156.132.131]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(12) Re: Wojny i Konflikty. Kwartalnik Wojskowo-Historyczny z dnia 2016-02-16, 22:12 :
Cytat:
Wydawnictwo "Tetragon" nie jest Wydawcą "WiK", o czym Pan najwyraźniej nie wie.
    
    
Brak logiki i zdrowego rozsądku u JK jest legendarny.    
    
Oto fragment ze strony Tetragonu:    
    
Wyrażamy nadzieję, że nasza inicjatywa wydawnicza spotka się z zainteresowaniem Czytelników i Autorów, a łamy kwartalnika historyczno-wojskowego "Wojny i konflikty" umożliwią publikowanie materiałów, które swoim merytorycznym poziomem nie będą odbiegać od światowych standardów naukowych pism historycznych. (podkr moje)    
    
lol    
    
\R    
Raf
[83.10.237.122]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(11) Re: Wojny i Konflikty. Kwartalnik Wojskowo-Historyczny z dnia 2016-02-16, 21:22 :
Cytat:
Nie wiem, może przemyśli sprawę współpracy z JK po raz drugi? \\Raf
    
    
Myślę, że zawsze może Pan zwrócić się do Wydawnictwa w tej sprawie bezpośrednio. Raczej jednak, nad pańskimi sugestiami w samym Wydawnictwie nikt się nie pochyli, ponieważ Wydawnictwo "Tetragon" nie jest Wydawcą "WiK", o czym Pan najwyraźniej nie wie. Niemniej ponownie zapraszam Pana jak i innych Autorów do nadsyłania swoich tekstów. Życzę miłego wieczoru i pozdrawiam.
Jacek Kutzner[88.156.132.131]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(10) Re: Wojny i Konflikty. Kwartalnik Wojskowo-Historyczny z dnia 2016-02-16, 18:34 :
    
Cytat:
Nie wiem jak będzie reagowało Wydawnictwo "Tetragon" na tego typu wpisy.
    
    
Nie wiem, może przemyśli sprawę współpracy z JK po raz drugi?    
    
\Raf
Raf
[83.10.237.122]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(9) Re: Wojny i Konflikty. Kwartalnik Wojskowo-Historyczny z dnia 2016-02-16, 06:55 :
Cytat:
Raf    
Żal mi trochę Tetragonu, że wdaje się we współpracę z niepewnym autorem JK.     
    
\Raf
    
    
    
Szanowny Panie.    
    
Nie wiem jak będzie reagowało Wydawnictwo "Tetragon" na tego typu wpisy. Ze swojej strony zapraszam Pana na łamy "WiK", gdzie będzie miał Pan możliwość dowiedzenia każdego swojego poglądu. Termin składania tekstów mija 30 marca.     
    
Pozdrawiam i dziękuję za wyrażoną troskę.    
Jacek Kutzner[88.156.132.131]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(8) Re: Wojny i Konflikty. Kwartalnik Wojskowo-Historyczny z dnia 2016-02-15, 17:31 :
Żal mi trochę Tetragonu, że wdaje się we współpracę z niepewnym autorem JK.    
    
\Raf
Raf
[83.10.244.120]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(7) Re: Wojny i Konflikty. Kwartalnik Wojskowo-Historyczny z dnia 2016-02-04, 10:28 :
Witam.    
Tak jest, wszystko działa. Dziękuję bardzo.    
Wiesiek
W.G
[95.160.67.154]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(6) Re: Wojny i Konflikty. Kwartalnik Wojskowo-Historyczny z dnia 2016-02-03, 22:17 :
Cytat:
W.G    
Witam.     
Dziękuję, sprawdzę.     
Wiesiek
    
    
Skoro przed chwilą dostałem pańskiego maila to znaczy, że działa :) Mam nadzieję, że informacja zwrotna także do Pana dotarła.    
    
Pozdrawiam
Jacek Kutzner[93.105.181.132]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(5) Re: Wojny i Konflikty. Kwartalnik Wojskowo-Historyczny z dnia 2016-02-03, 21:48 :
Witam.    
Dziękuję, sprawdzę.    
Wiesiek
W.G
[95.160.67.154]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 14, strona 1 z 2
«  -  1  2  -  »

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców