Między nami bomberami
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Kapitan pilot Stanisław Zieliński - tablica pamiątkowa (2013-05-25,11:29)

8 czerwca 2013 w Skępem zostanie odsłonięta tablica pamiątkowa rodziny Zielińskich, czyli między innymi poświęcona kapitanowi Stanisławowi Zielińskiemu, pilotowi 142 Eskadry Myśliwskiej i 306 Dywizjonu Myśliwskiego.    



Moderator  [37.128.7.94]Dodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 1, strona 1 z 1

(1) Re: Kapitan pilot Stanisław Zieliński - tablica pamiątkowa z dnia 2013-05-25, 11:29 :
Witam.    
Skępe, wiele wspomnień z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Widzę na zdjęciu, że molo które budowałem w ramach ćwiczeń stoi do dziś tylko nie było pomiędzy parkiem a plażą domków działkowych. Wracając z urlopu w Sominach w latach dwa tysiące którychś zajechałem tam i nie mogłem poznać tego miejsca. Była tam taka fajna karczma gdzie stołowaliśmy się i szkoła średnia gdzie chyba były same dziewczyny. Najbardziej zapadł mi jednak w pamięci nocny "spacer" do Włocławka kiedy wróciłem z przepustki z Dęblina a mojej kompanii już w Skępem nie było. Szef mnie jakoś przemycił w czasie liczenia personelu i nie pozostawało mi nic innego jak na siódmą rano być na apelu w jednostce. Gdyby nie psy w Lipnie pewnie bym nie zdążył. Od tamtego czasu mam złe zdanie o kierowcach bo całą drogę musiałem przejść piechotą a sporą część pokonać "kłusem".     
Szkoda, że to taki kawał drogi, może przy okazji.
W.G[95.160.66.235]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 1, strona 1 z 1

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców