ny, poszukiwana
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Dokumenty z MOD (2012-01-14,17:55)

Szanowni Państwo    

Ze zdumieniem odnajduję w mojej prywatnej poczcie email wszelkiego rodzaju prośby lub zapytania w sprawie załatwiania dokumentów dotyczących służby lotników w Polskich Siłach Powietrznych.    

Pragnę wyjaśnić że:    
1. Nie byłem i nie jestem pracownikiem MOD    
2. Nie byłem i nie jestem Rzecznikiem Prasowym tej instytucji    
3.Adres oraz numer telefonu tej placówki jest doskonale znany i dostępny    
4.Zapytania można kierować po polsku pisemnie lub telefonicznie    
5.Nie czuje się upoważniony do przedstawiania opinii na temat tego co ja myślę na temat możliwości załatwiania teczek - bo tego zwyczajnie nie wiem.    
6.Nie czuję się władnym załatwiania wszelkiego rodzaju spraw związanych z teczkami, bo nie jestem agencją pośrednictwa.    
7.Moje sugestie co do sposobu pozyskiwania materiałów z MOD przedstawiłem już kilkukrotnie na Forum ''Myśliwcy" i są to informacje ogólnie znane (te same uzyskać można kontaktując się z MOD).    
8.To, że mam przyjemność znać panie z polskiej placówki MOD nie zmienia faktu, że w kwestiach służbowych jestem takim samym petentem jak każdy inny śmiertelnik.    

Będę wdzięczny jeżeli za ''punk kontaktowy'' MOD uznamy ten, od dawna traktowany jako oficjalny:    

www.polishairforce.pl/archiwa.html
piotr  [86.169.36.65]Dodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 3, strona 1 z 1

(3) Re: Dokumenty z MOD z dnia 2012-01-14, 17:55 :
Sprawa prosta , sam załatwiałem dokumenty mojego krewnego kilka miesięcy temu . Trzeba zadzwonić do MOD(pani rozmawia po polsku) , zapytać czy interesującej nas osoby akta są w archiwum? Jeśli są załatwiamy czek bankierski ,wysyłamy poleconym wraz z załączonym podaniem i czekamy. Ja miałem szczęście i po miesiącu przysłali co mieli. Koszt to czek 30 GBF oraz różne opłaty manipulacyjne. Ostatecznie uczyniło to około 250 zł.    

Powodzenia
trebor 39[164.127.195.183]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(2) Re: Dokumenty z MOD z dnia 2012-01-11, 10:03 :
I drugi czek     
powodzenia ;)

wlodekro[83.22.203.82]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(1) Re: Dokumenty z MOD z dnia 2012-01-11, 10:00 :
Dla wszystkich, którzy chcą zdobyć materiały z MoD    

poniżej wzory czeków, które należy dołączyć do podania.    

pozdrawiam     

wlodekro[83.22.203.82]  Dodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 3, strona 1 z 1

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców