ny, poszukiwana
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Poszukiwania rodziny por. Daszewskiego (2010-07-24,14:26)

Witam serdecznie,    
We wrześniu w Anglii odbędzie się spotkanie, w którym uczestniczyć będą weterani oraz krewni pilotów z dywizjonu 303. W przygotowania zaangażowany jest syn por. Mirosława Fericia, któremu udało się odnaleźć już większość z poszukiwanych osób. Niestety wśród nich nie ma żadnych krewnych por. Jana Kazimierza Daszewskiego, na obecności których bardzo mu zależy.    
Dlatego zwracam się do Państwa z gorącą prosbą. Jeżeli ktoś z Państwa zna krewnych por. Daszewskiego, nawet dalekich, bądź posiada jakieś informacje, które mogłyby pomóc, naprowadzić na jakiś ślad, proszony jest o kontakt.    
Pozdrawiam
A. BorońskaDodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 5, strona 1 z 1

(5) Re: Poszukiwania rodziny por. Daszewskiego z dnia 2010-07-24, 14:26 :
Niestety, spotkanie jednak rzeczywiście się nie odbędzie. A jeśli już, to z pewnością nie we wrześniu. Co nie zmienia faktu, że jak napisała Pani Ferić, jej mąż bardzo chciałby nawiązać kontakt z rodziną porucznika.
A. Borońska
Dodaj współrzędne [Odpowiedz]
(4) Re: Poszukiwania rodziny por. Daszewskiego z dnia 2010-07-23, 14:17 :
Cytat:
Mr. Methuen- Ferić napisał

Mrs. Methuen-Ferić napisała (mój błąd)
piotr
(3) Re: Poszukiwania rodziny por. Daszewskiego z dnia 2010-07-23, 14:15 :
W mailu jaki otrzymałem 18 lipca Mr. Methuen- Ferić napisał m.in.: now completely impossible for him to continue with the event and we having to cancel everything.    

Jeżeli od tego czasu coś się zmieniło, rad jestem niezmiernie.    
Pozdrawiam
piotr
(2) Re: Poszukiwania rodziny por. Daszewskiego z dnia 2010-07-23, 08:17 :
Witam,    
Owszem, słyszałam o kłopotach. Jednak w swojej ostatniej korespondencji, całkiem niedawno bo przed tygodniem, nie wspominała o tym, że impreza może zostać odwołana. Co więcej podkresliła, że p. Philipowi bardzo zależy na kontakcie z rodziną por. Daszewskiego. Wiem też, że na dobrej drodze są poszukiwania bratanka por. Henneberga. Więc wszystko jest jeszcze możliwe...
A.BorońskaDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(1) Re: Poszukiwania rodziny por. Daszewskiego z dnia 2010-07-22, 15:15 :
Witam    

Czy jest Pani pewna, że to spotkanie się odbędzie? Wg. słów żony Philipa (Ferića) impreza stoi pod znakiem zapytania ( z dosyć nieprzyjemnych względów).
piotr

znalezionych: 5, strona 1 z 1

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców