ny, poszukiwana
Pokaż punkty

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Temat: Tadeusz Westfal (2009-10-14,17:34)

Witam!    
Poszukuję wszelkich informacji dotyczących kpr. pil. Tadeusza Westfala z 32 Eskadry Rozpoznawczej (3 Pułk Lotniczy, następnie Armia "Łódź") z okresu służby wojskowej sprzed wybuchu wojny.    
Pozdrawiam,    
Piotr Łapiński
Piotr ŁapińskiDodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 5, strona 1 z 1

(5) Re: Tadeusz Westfal z dnia 2009-10-14, 17:34 :
Witam!    
Zgadza się. Po prostu jednobrzmiącą informację zamieściłem na dwóch forach: "Poszukiwany, poszukiwana..." oraz "Wiadomości, ogłoszenia".    
Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam,    
Piotr Łapiński
(4) Re: Tadeusz Westfal z dnia 2009-10-14, 13:12 :
Witam.    
Dziwne, zdawało mi się, że dziękowałem za tą informację.    
Wiesiek
W.GDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(3) Re: Tadeusz Westfal z dnia 2009-10-13, 18:08 :
Witam!    
Informuję wszystkich zainteresowanych, że dnia 19 października br. (poniedziałek), o godz. 20.40 w TV Polonia zostanie wyemitowany program dokumentalny pt. "Karaś", poświęcony osobie ppor. Tadeusza Westfala (1915-1944), żołnierza WP (32 Eskadra Rozpoznawcza, 3 Pułk Lotniczy), oficera ZWZ-AK (Obwód Wysokie Mazowieckie, Okręg Białystok), ps. "Tadek", "Karaś", "Miś", "Ostroga", Kawalera Orderu Virtuti Militari V klasy, odznaczonego Krzyżem Walecznych oraz Brązowym Krzyżem Zasługi z Mieczami.    
Zapraszam i pozdrawiam,    
Piotr Łapiński
(2) Re: Tadeusz Westfal z dnia 2009-09-16, 17:23 :
Tadeusz Westfal był bratem mojej babci,może ona będzie mogła udzielić jakichś informacji.Kontakt mail [email protected]
bartek bartekDodaj współrzędne [Odpowiedz]
(1) Re: Tadeusz Westfal z dnia 2009-09-16, 17:22 :
Tadeusz Westfal był bratem mojej babci,może ona będzie mogła udzielić jakichś informacji.Kontakt mail [email protected]
bartek bartekDodaj współrzędne [Odpowiedz]

znalezionych: 5, strona 1 z 1

Powrót do tematów Powrót do Myśliwców