miłośników polskiego lotnictwa

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ FRANCUSKO - ANGIELSKA ZGADUJ ZGADULA czyli PSP bez tajemnic :) (2008-12-08, 09:50)
W.G
Witam.    
Ad. 464 Album Squadronu 317.    
Ciekawy album, zawierający bardzo dużo zdjęć mechaników na których brak kiedyś narzekaliśmy.    
Zaraz po otworzeniu tego linka ukazała mi się twarz - jak się nie mylę (?) - "Hesia", Henryka Szczęsnego. Sporo zdjęć z jednym z mechaników jest podpisana WB. Przeglądając dalej album doszedłem do wniosku, że to chyba Władysław Brzózkiwicz. Jak wynika z napisu umieszczonego na cokole "urodzony 21.04.1905 r. po trudach wojennych zasnął w Panu dnia 28.02.1948 r. w Blackburn." Pokrywa się to z wykazem T. J. Krzystka z tym, że nie ujmuje daty i okoliczności śmierci zamieszczając enigmatyczne - brak dalszych informacji. Myślę, że ta wiadomość pozwoli na uzupełnienie tych danych. Oto link http://news.webshots.com/photo/2436487510032434474OEEGOC    

Wiesiek    
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku