miłośników polskiego lotnictwa

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ FRANCUSKO - ANGIELSKA ZGADUJ ZGADULA czyli PSP bez tajemnic :) (2008-12-08, 21:01)
W.G
Witam,    
Cytat:
Podpis jest po prostu błędny, mylący, a został zrobiony przez kogoś kto zapewne zasugerował się faktem, iż Łukaszewicz, Goldhaar i Wójcik...

Myślę, że dobrze by było znać źródło skąd pochodzi to zdjęcie. Może to któryś z wymienionych Kolegów Łukaszewicza po latach kiedy już pamięć zaczyna uciekać postanowił podpisać zdjęcie, lub potomek któregoś z nich zadbał o to aby było podpisane. To takie sobie gdybania.     
Cytat:
Zaraz tam "boję się" ;-) aż tak strasznie wypadłem?

Nie, nie wypadliście strasznie tylko czułem się zażenowany poznając - wbrew swej woli - tajemnicę Waszej korespondencji.     
Sam temat bardzo ciekawy tylko chyba ważny o tyle jeżeli ktoś chce zrobić jakieś sprawozdanie, wykaz który ma służyć jakiejś statystyce ? Na pewno praca żmudna tylko kto z czytelników będzie się nad tym zastanawiał. Czy miało to wpływ na ??? - sam nie wiem co. Może rozwój czy też pokazanie trudności kadrowych naszego lotnictwa w Anglii.     
Wiesiek
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku