miłośników polskiego lotnictwa

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ FRANCUSKO - ANGIELSKA ZGADUJ ZGADULA czyli PSP bez tajemnic :) (2008-12-08, 21:01)
PiotrH
Zaraz tam "boję się" ;-) aż tak strasznie wypadłem? Chcąc być jednak obiektywnym, pewnie gdyby dyskusja potoczyła się inaczej (zwyczajnie) to już po kilku postach wątek by "zamarł", a tak to z pożytkiem dla wszystkich i merytorycznie napisałem dużo więcej niż początkowo zakładałem, że napiszę... :-)    

Po zdjęciu Łukaszewicza, które zamieścił Piotr nie upieram się, że na tym moim to również był on. Na oryginale stoi trzech mężczyzn, od lewej cywil i w mundurach kolejno piloci Goldhaar i Wójcik. Zdjęcie na odwrocie zostało współcześnie podpisane "pierwszy z lewej por pilot Łukaszewicz". Podpis jest po prostu błędny, mylący, a został zrobiony przez kogoś kto zapewne zasugerował się faktem, iż Łukaszewicz, Goldhaar i Wójcik byli absolwentami tej samej promocji. Do tego dopisał podobną historykę jak moja czyli "kolega z wojska na urlopie w cywilnym ubraniu odwiedził przyjaciół z Dęblina stacjonujących w Hemswell".    
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku