Poszukiwany, poszukiwana

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Wielka Ucieczka (Stalag Luft3 Żagań) - udział Polaków (2008-03-24, 10:06)
Lech Śmiarowski

Pozdrawiam Pana Warszawiaka i wielkie dzięki za zdjęcie i tekst.     

Piękne zdjęcie, jakby współczesne. Widać, że wycięte z jakiejś zbiorowej fotografii.     
Nie znam się na mundurach, dlatego jeszcze raz dziękuję za cenną uwagę. Zmylił mnie opis (można sprawdzić - podałem źródło) oraz kształt twarzy.    

Ale teza, że może to nie być nawet ten samolot? To mnie dobija - cóż są warte witryny w internecie? Staram się je przeglądać, gdy czas pozwala, ale może to strata czasu?    
Witryna, z której skopiowałem zdjęcie, podaje trzy zdjęcia rozbitego ale nie rozkawałkowanego samolotu, nawiązując do przytoczonego tekstu. Pewnie jedno z nich jest w albumie, wspomnianym przez Pana.    
Na stateczniku tego zniszczonego samolotu widać charakterystyczne oznaczenia - 20 lotów.    

Dla mnie jest zastanawiające, jak ten samolot się zachował, prawie cały? Gdy załoga wyskoczyła na spadochronach? Czy może to ktoś skomentować?    

Prośba do Pana Warszawiaka. Czy mógłby Pan o zdjęciu zamieszczonym przez Pana napisać coś więcej. Okoliczności zrobienia, dlaczego ten napis?    
Jeszcze raz dziękuję.    

..
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku