Poszukiwany, poszukiwana

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
E-mail
OdpowiedĽ Wielka Ucieczka (Stalag Luft3 Żagań) - udział Polaków (2008-03-24, 22:41)
Lech Śmiarowski
    
Witam    
    
Kolega Grześ potwierdził moje przypuszczenie, że muzeum opolskie to chyba jakaś atrapa. Wystarczy obejrzeć ich stronę internetową - same ogólniki.     
Już muzeum żagańskie podaje trochę informacji o zbiorach, o tzw. "kombinacie" jenieckim, podaje też, że jest utrzymywane z funduszy miasta, któremu zależy na turystach. Tymczasem w Opolu - czy się stoi, czy się leży...    
    
Dlatego moją intencją jest, by zmusić biurokratów opłacanych z podatków do ruszenia tyłka i podjęcia próby    
wygrzebania z archiwów, skąd się da, wszystkiego co dotyczy jeleniogórskiej części ucieczki.    
Mnie przecież jako człowieka z ulicy spławią i tyle. Już któryś ze starożytnych królów powiedział, że urzędnicy są jak wrzody, które trzeba ciągle wyciskać.    
    
Dodam, że w Żaganiu Anglicy teraz w lecie mają zbudować wierną kopię baraku jenieckiego w skali 1:1 i to jest ta siła napędowa Muzeum.     
    
    
..
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Lokalizacja
    Podgląd posta
    Powrót do tematówPowrót do wątku