Poszukiwany, poszukiwana

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
E-mail
OdpowiedĽ Wielka Ucieczka (Stalag Luft3 Żagań) - udział Polaków (2008-03-24, 22:41)
Lech Śmiarowski
    
No i jestem w kropce - minął kolejny piątek.    
Czekałem cierpliwie, okazuje się bezskutecznie. Rozmowy ze mną były tylko kpiną, puszczaniem mnie w mgłę? Nie mogę tego zrozumieć.     
Dostaje, zdawałoby się polska gazeta - fakt postkomunistyczna - gotowy materiał (możliwe, że nieprofesjonalny). Wielu uważa, że nośny, wzbudzający zainteresowanie temat. Mogą go sobie dopracować. Moje nazwisko opuścić - nie podpisywałem się nawet, podałem dane i telefon w razie zapytań.     
Powiedział mi redaktor "skierowany", że mają inny temat też historyczny. Nie chce mi się nawet czytać, bo...    
W poprzednim tygodniu napisali całą stronę o hodowcy koni, które śmierdzą sąsiadce i urzędy nic nie mogą, bo hodowla legalna (na wsi po prostu hoduje się zwierzęta). Może to znajoma którejś z pań pracującej w redakcji?    
To jest Polska właśnie.    
    
Pójdę do miejscowych polityków. Nie chciałem z poświęcenia lotników robić jakiejś kampanii. Chciałem i chcę nadal zainteresować miejscową "entelegencję" archiwistów, szperaczy, zainteresowanych historią regionu maksymalnym wyjaśnieniem wypadków z 44 roku. Postawą , motywacją, biografią ofiar i oprawców. Zwłaszcza, że ucieczka żagańska jest już znana w szerszym świecie, w odróżnieniu od ucieczki z Doessel.    
Dowodem na to, że moje rozumowanie nie jest całkiem bez sensu, jest zainteresowanie filmem dokumentalnym o żyjącym uciekinierze z Oświęcimia.    
    
    
    
..    
    
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Lokalizacja
    Podgląd posta
    Powrót do tematówPowrót do wątku