Poszukiwany, poszukiwana

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Wielka Ucieczka (Stalag Luft3 Żagań) - udział Polaków (2008-03-24, 10:06)
Lech Śmiarowski

Piszę zgodnie z obietnicą ale i z prośbą.     

Zaniosłem tekst (półtorej strony maszynopisu) na temat czwórki zamordowanych w Jeleniej Górze do "Nowin Jeleniogórskich" - reklamują się jako największy tygodnik na Dolnym Sląsu. Gazeta jeszcze polska, bo spółdzielnia wydawnicza redaktorów - taka wyprawka z PRL. Wcześniej próbowałem ich zainteresować, ale olali mnie. Teraz zaniosłem gotowy tekst.     
Sekretarz redakcji obiecała umieścić w rubryce wspomnieniowej, wzięła telefon. W tym tygodniu wspomniana rubryka była pusta, sądzę że nikt się nie zgłosił. Ale na przyszły tydzień nie mogła obiecać - gazeta ukazuje się we wtorki.    

Zapytała mnie o zdjęcie i tu prośba, nie mam pojęcia skąd wytrzasnąć jakieś zdjęcie. A istotnie uatrakcyjniłoby informację.    

...
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku