Poszukiwany, poszukiwana

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Wielka Ucieczka (Stalag Luft3 Żagań) - udział Polaków (2008-03-24, 10:06)
Lech Śmiarowski

Cytat:
Na pewno pan Lech Śmiarowski ucieszy się a ja razem z nim.

Cieszę się oczywiście. Jest to zasługa władz miasta Żagania i pracowników muzeum. Bardzo prężna współpraca z Brytyjczykami.    
Jestem pod wrażeniem, zażenowany trochę swoją małą przebojowością, bo jakiś akcent winien mieć miejsce w Jeleniej Górze. - Np. rzeka Bóbr łączy oba miasta. Kolej nie ma już bezpośredniego połączenia, ale jakieś... retro.    

Nie chciałem przykrywać ważnych, informacyjnych wpisów kolegów, za które dziękuję, swoją paplaniną. Mogło więc wyglądać, że nie zaglądam. Moja sytuacja rodzinna i zatrudnieniowa akurat jest niesprzyjająca i nie będę mógł uczestniczyć w uroczystościach. Ogromnie żałuję. Ale mam nadzieję, że za miesiąc, dwa się poprawi. Mając więcej czasu, nie odpuszczę. Zaglądam do MPiK-u, czekam na życiorys Antoniego Kiewnarskiego.    
Pozdrawiam.    

..    
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku