Luftwaffe

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
E-mail
OdpowiedĽ "KTO ZEPSUŁ NIEMIASZKOM SAMOLOCIK" czyli LUFTWAFFE WE WRZEŚNIU 1939 (2007-12-30, 08:56)
Łukasz
Bolek, Armagedonius itd. zrobili zamieszanie przez jeden mój wpis, więc wklejam fragment sprawozdania z działań 123. EM, które napisał kpr. pil. Stanisław Widlarz. Pod 6 września, ani innym Widlarz nic napisał o strąceniu Me 110, czy innej maszyny. Któryś z tych "mieszaczy" napisał, że jestem "propagandzistą", który udaje, że zna zawartość dokumentów z IMPS. Malutką, ale interesującą mnie część znam, inne zdobywam. Można liczyć, że dacie nam względny spokój w tym wątku i "Nieustającym konkursie..."?    
    
Cytat:
04-06.IX kilka lotów patrolowych bez zajść. 6.IX zmiana lotniska w okolicy Warszawy miejscowości nie pamiętam. 07.IX (daty nie jestem pewien) lot patrolowy eskadry 6 samolotów przez 5 minut nad Warszawa i lot na lotnisko pod Lublinem. Nazwy tego lotniska niestety nie pamiętam. Jeden samolot uszkodzony przy lądowaniu.  Zostało 5 samolotów.
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Lokalizacja
    Podgląd posta
    Powrót do tematówPowrót do wątku