miłośników polskiego lotnictwa

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
E-mail
OdpowiedĽ "KTO ZEPSUŁ NIEMIASZKOM SAMOLOCIK" czyli LUFTWAFFE WE WRZEŚNIU 1939 (2007-12-30, 08:56)
W.G
Witam.    
Ad.550 - Bf 109    
Cytat:
Ad 540-542 Odkąd to Bf 109E (łopaty śmigła * 3) z JG siedemdziesiąt coś tam, (JG 76 chyba; eh te Święta ;-)) są Dorami z JG 21.
    
Odkąd Tomasz J. Kowalski popełnił TBiU-131 a ja pomimo, że mam to podkreślone i ze znakiem zapytania to palnąłem. To zdjęcie przedstawia tego samego Emila co i zdjęcie z p. 340.    
Co do 542 to opamiętałem się i napisałem przecież, że ma chłodnice pod skrzydłami. Chciałem być bardziej subtelny a nie od razy śmigło trzyłopatowe ((-;    
Sprawdziłem w Messerschmitt Bf 109 into the battle i tak jest - godło II./JG 54 to eks I./JG 76.    
Wiesiek    
A czy Ty musisz mnie w pierwszy dzień Świąt zmuszać do myślenia )-:( Jeszcze krzywdę sobie zrobię (-;
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Lokalizacja
    Podgląd posta
    Powrót do tematówPowrót do wątku