W pogoni za Luftwaffe

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
E-mail
OdpowiedĽ Zagadkowa mogila (2007-06-16, 12:42)
Jerzy Masłowski
Dopiero dziś , dzięki Pani Dorocie Bartoszewicz ponownie wszedłem na tę stronę. Dlatego odpowiadam dopiero teraz:     
Szanowna Pani - a o którym Antonim Magierce Pani pisze, bo w 1939 roku w Matczu mieszkało ich aż trzech - Antoni Magierka starszy i jego bratanek Antoni syn Łukasza (rocznik chyba 1924-5?) a także inny nie spokrewniony z nimi Antoni bliższy sąsiad dziadka, który po 1945 roku został jako prawosławny wysiedlony do Sowietów. I to o nim jako prawdopodobnym uczestniku pogrzebania zwłok Jankowskiego pisałem, a on byl starszy od mojego dziadka (dziadek rocznik 1895) i w wojsku, nawet carskim nie służył. To on między innymi jako prawosławny przekazał dziadkowi wiadomość o sprawcach zbrodni - miał krewnych w Korytnicy. Pani zapewne jest kuzynką tych pierwszych Antonich, a ja o nich nie pisałem i czy oni służyli w wojsku i w jakim, nigdy tym się nie interesowałem. A w zasadzie odpowiedź na Pani wpis została już udzielona przez Mateo i W.G - dziękuję koledzy. Pani rada:    
"Zanim zaczniesz pisać o kimś to dobrze się zastanów" jest uniwersalna - Jerzy Masłowski
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Lokalizacja
    Podgląd posta
    Powrót do tematówPowrót do wątku