Royal Air Force

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Borowina (2007-04-13, 16:18)
W.G
Witam    
Cytat:
2 wrzesnia, po zbombardowaniu lotniska ok.10 tej rano rozpoczęto ewakuację lotniska a 8 PWSów odleciało na ''pole wzlotów'' w okolicy Lublina (pd.zach)
.    
Rozpoznając tamten teren w trakcie ostatniego mojego pobytu w Dęblinie natrafiłem na ciekawe odkrycia.    
W p. 2857, temat : NIEUSTAJĄCY KONKURS (BEZ NAGRÓD) ALE Z SATYSFAKCJĄ zamieściłem zdjęcie tego lotniska z opisem charakterystycznych punktów topograficznych.     
Następnie Jacek w p. 3168 zamieścił zdjęcie hangarów z samolotami na ich tle już po zdobyciu go przez Niemców. Jak widać hangary nie są zbytnio sfatygowane bombardowaniami - bo chyba nie tylko dnia 2.IX.39 r. były bombardowane - więc co padło łupem Kampwaffe ? Jakie były straty osobowe, materiałowe, a może tak jak w przypadku Frampola czy innych miejscowości samolotów Luftwaffe tam nie było?    
Wiesiek
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku