Luftwaffe

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Niemiecki samolot zniszczony 2 września k.Rawicza (2007-04-04, 19:38)
Marius
Cytat:
Ponadto przebieg wydarzeń, jaki odkryłem, potwierdził w beletrstycznym opise walki Kazimierz Sławiński. Okazało się, że Kaziemierz Sławiński przebywał razem zdowódcą zwycięskiego klucza ze 132. EM ppor, Mikołajem Gudelisem Kosteckim w niewoli. Z tego wniosek, że od niego znał przebieg walki klucza 132. EM z grupą Messerschmittów z II./ZG 1.

1.Nikt nie twierdzi, ze kluczowi z Lawicy nie przyznano 1.9. 2 zwyciestw. Wiec co Kostecki mialby opwiadac lub nie opowiadac Slawinskiemu? To nie jest zaden dowod do niczego.    

Zwyciestwa wedle komisji:    
Ppor. Kostecki Mikolaj, Me 109 pewny, Lawica    
Ppor. Pudelewicz Jan i kpr. Jasinski Wawrzyniec, Me 109 prawdopodobny (po pol na pilota), Lawica    

Ty twierdzisz, ze jeden Messer spadl 40 km dalej na wschod, po walce w okolicy ?????? Jezierc ????? Ja Ci podam, ze to bylo 2.9. i tu jestem pewien na ok. 99%.    

2. Kto pilotowal te Messery niby stracone 1.9.?    

3.Do jakiej jednostki nalezal samolot zestrzelony przez Luczynskiego? Prosze o twarde fakty. Czy jacys spadochroniarze sprechali po niemiecku? Czy ktos ich zlapal? Czy ktos widzial wrak samolotu? Czy ktos widzial walke powietrzna? Czy to bylo aby na pewno 4.9.?     
Jezeli rozpoznawczy Do 17, to dlaczego w dziennym raporcie AOK 4 nie ma takiej straty?    
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku