Luftwaffe

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
E-mail
OdpowiedĽ Niemiecki samolot zniszczony 2 września k.Rawicza (2007-04-04, 19:38)
Łukasz
Cóż Marius, sam prosisz, żeby utrzeć tobie nosa    
Podane źródła były napisane wcześniej     
Mirogrozki złoży swoją relację dużo wcześniej w WIHu, tylko było opublikowana dopiero w 1989!!!    
W Londynie, jeśli dobrze pamięta wspomnienia Sapiehy były publikowane w l. 60-tych, a Klemensa Rudnickiego też w Anglii już w 1949, tyle, że podałem daty tychj publikacji, z których pochodziły cytaty.    
    
Wraku nie wdział Mirogrodzki...ale byłi tam żołnierze. Obecny leniśnizyRoman Pietrucha podał mi okoliczności    
rozbicia samolotu co wiedział od innego leśniczego.     
    
D-ca II/ZG pisał list, relację na podatwie pamięci, skraków dokumntów. Skor zapmopniał stratę Messera na Poznaniem, to czemu nie "zapomniał" drugiego Messera.    
Jesli to jest obserwator, to podawiedz, czemu pilot Bf 109 E strąconego 9.09 Fritz Geisshardt został zanotowany w dzienniku 27 DP, jako pilot jednoslnikoweog samolotu rozpoznawczegp. Tak wygladała znajmość samolotów wśród wojska!!!    
Luftgakommando III..to Twój słuszny wniosek, sam mnie na to naprowadziłeś Kolego. Relacja Mumlera pochpdzi z II Dziennika, w I -ej Mumelr napisał to inaczej, nie miał poejcia, co wydarzyło się w tej walce z 1.09.39. Twój cyta, to przekaz Jasińskiego, który podał to Mumlerowi.    
Dogłebniejsz rozporwa...jest to świetnie udokumntowane, ale Ty podpobnie będzie się upoerał ,że 5.0939 ktoś skakał z P.11c strąconego przez II/KG 26, co jest bzdurą.    
Nie masz żadnych dok. z niemieckiej steony o walce z 1.09.39, które coś wnoszą, oprócz zagininego Bf 109 z nieznanej jednostki z 2.09.39, który wg Ciebie jest najpewniej Messerem znad P-nia, jednymm..    
    
Nawet nie potrfisz wyjaśnic co spadło w Jezierach, negujesz bezpodstawnie łączące się ralacje, przekazy.    
    
1.09.30 w rejonie P-nia spadły 2, a nawet 3 samoloty niemieckie. O tym 3-ci są dane na to wskazujące. Dwa zestrzlone przez myśliwców, są udokumntowane. W niemieckich paieramch nie ma podnich śladu, Ty o nich nie wiesz nic, a jedynmy logocznym wytłimzczniem jest, że dok. II/ZG 1 były z paierach Luft. III i nie podlegała ta jednostka ani I i IV Flocie. Pewnie spłonęły w 1945. Skoro z przekazów od lotników 8 od 1939 do 2007 wyniak, że strącili dwa Messery, to nic innego nie mogło śpaść, jak dwa Bf 109E. Proste i logiczne, ale czasami ktoś komplikuej sobie życie.     
Dlaczego Reinhart miały zapomnieć o jednym Messerze z 1.09.39 znad P-nia swoje relacji. Skor relacje lotników polskich są nieraz niewiaryfdne, bywa tak, to czemu ktoś po 20 latach mógł coś pominąć, żeby wypaść w lepszym świtle.    
    
    
Podobnie nie wiesz nic o samolcoie jednoslnikowny, który 7.09.39 lądował w dorzeczu Neru w pasie Wielkopolskiej Bry. Kawalerii...anazliza 3 realcji prowadzi d owniosli, że był to jakiś Henschlel 126.
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Lokalizacja
    Podgląd posta
    Powrót do tematówPowrót do wątku