Luftwaffe

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Niemiecki samolot zniszczony 2 września k.Rawicza (2007-04-04, 19:38)
Heinrich
Wesołych Świąt Panie Marius. Wypadałoby, żeby "poważny" autor nauczył się czytać ze zrozumieniem, bo bez tego, to pisane przez niego prace to ile są warte? niewiele? nic? (wybaczy pan, ale mniej więcej na tyle oceniam pańską prace. jest pan tolerancyjnym człowiekiem, więc tolerancyjnie nie odbierze mi chyba pan prawa do własnej pana dokonań oceny?) Gdzie napisałem o fałszowaniu niemieckich dokumentów? Przemilczanie, czy ubarwianie rzeczywistości opisywanej przez lotnika to nie jest jeszcze fałszowanie dokumentów, chyba, że pan nie wyczuwa tej subtelnej różnicy. Myślę, że wielu subtelnych różnic pan nie wyczuwa... ale to już nie moje zmartwienie.     

to kiedy możemy się spodziewać uruchomienia przez pana własnego forum? bo tutaj jak widać nawet moderatorowi (czytaj: wydawcy) niekoniecznie podoba się pańskie podejście do tematu.     

i widzi pan jak pan ładnie wybrnął z tematu postrzelania lotników? w niemieckich papierach niewiele pan o tym znalazł (dziwne, żeby "honorowi" lotnicy Luftwaffe tak chcieli się tym chwalić na lewo i prawo) ale za to o incydencie z 6.9.39 roku to pan baaardzo dużo wie :) tak, tak panie Marius, to wszystko to komunistyczna propaganda, i uwielbienie narodu polskiego do kultywowania "mitów". i niech już tak zostanie, jeśli panu łatwiej z taką wersją wydarzeń żyć. Pozdrawiam! Pogodnych Świąt!    

Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku