Luftwaffe

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Niemiecki samolot zniszczony 2 września k.Rawicza (2007-04-04, 19:38)
Marius
Panie Heinrich,    
widzialem i posiadam sporo w Pana mniemaniu "sfalszowanych" niemieckich dokumentow. Moze jeszcze nie wszystko, ale sporo. Do tej pory nie znalazlem w nich ani jednego przypadku, zeby ktos wspominal o strzelaniu niemieckiego pilota do pilota polskiego wiszacego na spadochronie. Jesli chce mi Pan (lub Pan Grzes) zarzucac klamstwa, to radze samemu sie wybrac do niemieckiego archiwum i poszperac w dokumentach.    

Oczywiscie nie mozna wykluczyc, ze do czegos takiego doszlo. W koncu nie mozemy tez wykluczyc, ze w naszym spoleczenstwie nie ma zlodziei, mordercow itd. Ale przeciez nie mozna ot tak sobie generalizowac.    
Wez Pan sobie wyciagnij z polskich zrodel, gdzie zarzuca sie niemieckim lotnikom takie czyny, i je policz. Pomijajac, ze nie wiadomo ile w tym wszystkim jest prawdy, ukierunkowanej interpretacji itd. itp. mimo to powinno sie wszystko zmiescic na palcach jednej reki. Wiec po co te dmuchanie w balony? Bardziej mi to przypomina uprawianie jakiejs propagandy.    

Natomiast dosyc glosny byl przypadek strzelania do niemieckich lotnikow po poludniu 6.9.1939. Chodzi o walke miedzy Brygada Poscigowa i KG 26. Niech mi Pan pokaze, gdzie w polskich papierach jest napisane, kto strzelal do tych nieszczesnych lotnikow z zestrzelonych He 111?    
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku