W pogoni za Luftwaffe

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Polemiki! (2006-11-16, 07:12)
Tomasz Rajkowski
Panie Emmerling,    
Widzi Pan tak juz zwrucono Panu w tej dyskusji uwagie Pan nie umie dac kakretnych i zeczowych odpowiedzi! Chwilowo stwia Pan tylko pytania jako odpowiedz lub argumet w dyskusji.    

Pan faktycznie nie kapuje tejnaszej dyskusji!     
Mi chodzi o kolejne manipulacyjne stwierdzenie z Panskiej strony odnosnie Spacerow nad Warszawa.     

Zalaczam kolejny scan dokumetu zdnie 25 w kampanii wrzesniowej odnosne nalotu na Warszawe przez St.G.2 mowa jest w nim o jak to pan nazywa spacerach nad stolica.    

Aby wykluczyc Panskie kretynskie pytanie odnosnie godzin startu i ilosci samolotow podaje je odrazu.    

Zadanie 25, start 16:25 bierze w niej udzial 27 samolotow z Stab oraz 1,2,3 Staffel.    

I niech mi Pan tu niepodsuwa mi zadanych Panu pytn, to pan tu sie uwaza za Boga wrzesnia i bohatera i znawce Luftwaffe.    
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku