W pogoni za Luftwaffe

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Polemiki! (2006-11-16, 07:12)
piotr
Pan nie masz czasu? O to ciekawe, połowa postów to Pańskie oględne riposty (ktos tu sugeruje , że to retoryka a ja ostrzegam by nie mylić wodolejstwa z retoryką). Odpowiada Pan pytaniem na pytanie. Ja ciągle czekam na konkrety w sprawie 6 wrzesnia. To oczywiscie drobny przykład, ale jak wiadomo diabeł czai się w szczegółach.     
Pisze Pan , że '' Niemieccy piloci związali walką polskie mysliwce i w ten sposób chronili powolne Henschle.'' Cos mi to z Pańską ripostą na Forum koliduje no i oczywiscie z relacją Skalskiego. To w końcu związali czy dali drapaka? Pan domniemywa , że był rozkaz niewiązania się w walce czy był rozkaz? Jeżeli był to kto , na podstawie cytatu go złamał? ''Całe starcie zakończyło się bez rozstrzygnięcia'' . Jakie starcie, pytam?    
Mam jeszcze pytanie (tym razem nie do p.Emmerlinga, czy raczej jego piękniejszej połowy) lecz do Franka, Tomka czy p.Jacka: o jakie zestrzelenie chodzi p.M.E w tomie drugim na str.120. Chodzi mi konkretnie o zestrzelenie przez załogę Olt.Lorcha PZL z Brygady Poscigowej w godz.14.30-16.32. ''Maszyna rozbiła się o ziemię'' - pisze M.E. Czy oprócz książki jest jeszcze jakis slad?
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku