W pogoni za Luftwaffe

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Polemiki! (2006-11-16, 07:12)
Roman
Cytat:
Drogi Panie Stefanie     

Dziękuję za życzenia i proszę się na mnie nie gniewać. Myślę, że zrobił Pan kawał doskonałej roboty, przytaczając powyższe relacje. Widzi Pan, w naszym kraju każdy, kto tak jak ja ma trochę powyżej czterdziestki, słyszał w swoim życiu co najmniej kilkadziesiąt takich i podobnych relacji z pierwszej ręki. Często zatem wydaje mi się, że to są sprawy ogólnie znane i nie podlegają dyskusji. Niestety, coraz częściej odkrywam, że nie jest z tą znajomością najlepiej. Liczba świadków i uczestników tamtych wydarzeń gwałtownie maleje, a za to rośnie ilość zwolenników "nowego spojrzenia" na historię. Może to normalne, może nie wszyscy muszą być znawcami tematu, może w końcu jest ziarnko prawdy w twierdzeniu, że już dosyć upajania się martyrologią. Jednak ci, którzy tak myślą, powinni zdawać sobie sprawę, że powstałą próżnię natychmiast wypełnią swoją wersją historii kanalie w rodzaju tej, z której kłamstwami tak drastycznie skonfrontował Pan relacje naocznych świadków.     

Serdecznie pozdrawiam    
Armagedonius Recycling

Ten sposób zapisu, podobny do pawełkowego? Wyszło szydło....Mahlusie Armagedoniusie.
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku