miłośników polskiego lotnictwa

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
E-mail
OdpowiedĽ Zdjęcie (2006-11-10, 10:00)
piotr
...sprzedam rower - tanio; szczęnięta owczarka niemieckiego, bez rodowodu oddam w dobre ręce; dostałem cos, czego szukałes... a co Cię może zainteresować; mam cos ale nie dam...albo może dam...jeszcze zobaczę...    
Franku, nie róbmy na miłosć boską podforum ''pytanka do Franka''. Masz cos dla mnie- pisz na meila, bo go dobrze znasz. Nie chcesz udostępnić tego co masz, też dobrze - życie toczy się dalej.    
Moja kolej... ok. Wobec tego daj znać jak posuwają się sprawy organizacyjne i czy spotkałes się z gosciem, którego adres, telefon i rozkład dnia Ci podesłałem. Napisz też (dalej na meila) czy mam dalej kontynuować rozmowy z RAF Northolt na temat tej sprawy... może jakis kolejny dzień spędzić w rozjazdach?    
W tamtej sprawie też rąk nie załamuję - patrz fragmenty zdjęć. Płyną z bardzo daleka ...bezinteresownie...
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Lokalizacja
    Podgląd posta
    Powrót do tematówPowrót do wątku