Royal Air Force

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Teofil Pożyczka- pilot brytyjskich sił powietrznych, być może mój krewny. Proszę o pomoc. (2006-10-30, 11:57)
Przemysław Witowski
Szanowny Panie,    
Przegladając dzisiaj internet w poszukiwaniu mojego dalekiego członka rodziny Edwarda Kwolka ( był mężem Melanii Kwolek z domu Ostrowskiej , siostry mojej babci od strony Ojca)natrafiłem na pańskie posty dotyczace innego lotnika. Jednak charakter pisma w książce lotów jest podobny łudząco do charakteru pisma E.Kwolka , czy jest Pan pewien że to pisał inny człowiek (T.Pożyczka)?    
Jestem w posiadaniu oryginalnej mapy z zaznaczonymi na niej przez E.Kwolka wszystkimi jego lotami bojowymi z lat 1941-42 i na tej mapie właśnie znajdują sie odręczne opisy lotów.    
Mam również wspomnienia z lat wojny które posłużyły jak sądzę za kanwę książki"Bomby w celu"    
Jeżeli może Pan sprawdzić czyja to książka bedę wdzięczny za odpowiedź.    
Przemysław Witowski    
Warszawa
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku