Royal Air Force

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Teofil Pożyczka- pilot brytyjskich sił powietrznych, być może mój krewny. Proszę o pomoc. (2006-10-30, 11:57)
Dorota Lewandowska -Pożyczka
Witam serdecznie! Na ten lisrt wpadłam zupełnie przypadkiem,szukając dla dzieci informacji o Stryjku mojego ojca Teofilu. Teofil Pożyczka był bratem ciotecznym mojego dziadka Adama.Mieszkali w Radomiu na Gołębiowie. Mój tata Marian całe życie śledził losy Teofila, zbierał wszystkie artykuły i książki na jego temat. W naszym domu była to postać kultowa.I my z bratem i moje dzieci jesteśmy bardzo dumni z takiego kuzyna , zawsze popisywaliśmy się Nim w szkole.Nawet powstał kiedyś powstał taki projekt, żeby w Kościele Garnizonowym w Radomiu została wmurowana tablica pamiątkowa na cześć Teofila i jeszcze sześciu innych sławnych lotników lotników pochodzących z Radomia, ale mój tata nie miał kompetencji, aby podejmować decyzję w tej sprawie.     
Jest mi bardzo miło poznać Panią, ten list sprawił mi wielką przyjemność.Serdecznie Pozdrawiam.    
Dorota Lewandowska z domu Pożyczka.
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku