W pogoni za Luftwaffe

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ NIEUSTAJĄCY KONKURS (BEZ NAGRÓD) ALE Z SATYSFAKCJĄ (2006-07-25, 23:05)
Zbyszek
Witam    

Cytat:
Myślę, że najprostszą sprawą będzie zapytać Autora o źródło jego wiedzy

odp. Szukałem u źródeł czyli u wydawcy czasopisma, niestety nie mają tego zdjęcia, było własnością autorki artykułu z którą nie mają już kontaktu, ponad 50 lat minęło od publikacji..., W znanych mi opracowaniach i w internecie też nie znalazłem niczego co pozwoliłoby mi ustalic gdzie wykonano to foto, dlatego zwróciłem się o pomoc na forum.    

Cytat:
Czy mógłbyś podać do jakich postów odnosi się Twój wpis i załączone zdjęcie ?

odp. Nie pisałem, że wpis odnosi się do któregoś z postów, trochę może myląco to ująłem za co przepraszam. Zdjęcia tej jedenastki znalazłem w np. PKL t. IV cz.1, oraz w "Wrześniowych Stratach" Andrzeja Glassa, było też chyba w artykule p. Emmerlinga w "Lotnictwie" z przed kilku lat w artykule o dywizjonie poznańskim, ale dokładnie nie pamiętam.    

pozdrawiam    
Zbyszek
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku