miłośników polskiego lotnictwa

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ NIEUSTAJĄCY KONKURS (BEZ NAGRÓD) ALE Z SATYSFAKCJĄ (2006-07-25, 23:05)
W.G
Witam Moderatora.    
Cytat:
Mam pytanie w Radomiu jest wielki cmentarz parafialny przy Limanowskiego, wg mojej wiedzy po drugiej stronie ulicy jest cmentarz wojskowy.

Grzesiu masz bardzo dobre dane co do lokalizacji tych cmentarzy.    
Cytat:
Nie mogę znaleźć nic na jego temat. Ani zarządcy, ani innych szczegółów.     

Nie tylko Ty, pomimo, że kręcę się tam już kilka lat wizyty w różnych instytucjach nic nowego nie przyniosły.     
Cytat:
Poszukuję informacji czy faktycznie jest tam jeszcze grób Przemysława Orbika, który zginął w wypadku 16 czerwca 1939 roku.

Gdyby Pan Popiel Adam wskazał w swojej książce jaki nr ma grób kpr.pchor.obs. Tadeusza Paszkowskiego można by było pokusić się o jego przybliżoną lokalizację. Może komuś kiedyś się poszczęści.    
Cytat:
Będę wdzięczen za info...:)

Ja też.    
Trzeci grób od lewej strony (drugi z piaskowca, już pociemniały) to grób Paszkowskiego. Pozostałe do wyboru. Może kiedyś miały swoje numery.    
Wiesiek
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku