W pogoni za Luftwaffe

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Tadeusz Kostuch (2006-04-26, 09:03)
Andrzej Sroka
Witam Wszystkich serdecznie.    
Mam pytanie, bowiem przeglądając ten wątek znalazłem u siebie takie zapiski:    
"316 Sqn otrzymał zadanie rodeo na dalekich tyłach niemieckich aż do miejscowości Satzwedel. Dywizjon atakował transport kolejowy. W trakcie ataku ostrzelano stojące na stacji cysterny. Potężny wybuch jednej z nich spowodował zniszczenie przelatującego nad nim Mustanga. Zginał sierż Stanisław Zych. Ponadto drugi Mustang został poważnie uszkodzony i pilot ppor Zbigniew Sosnowski lądował przymusowo i dostał się do niewoli. Z lotu tego nie powrócił również ppor Dyrmont-Jussewicz. Nikt nie widział co się z nim stało. W drodze powrotnej por Cholaja zestrzelił niemiecki samolot łącznikowy Storch"    
Nie ma tam nic o Tadeuszu Kostuch. Proszę mi powiedzieć gdzie tu mam błędy.     
Pozdrawiam serdecznie.    
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku