W pogoni za Luftwaffe

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Dywizjon 307 - poszukuje publikacji, informacji w Internecie itp (2004-11-30, 19:05)
Remigiusz Gadacz
Witam Panie Henryku.    

Dziękuję za link.    
Znam zarówno tę stronę jak i jej twórcę - Wilhelma.     

Zależy mi jednak na kontakcie z Panem Adrianem Raczyńskim.    
Posiadam w swoich zbiorach lotniczych kilka pamiątek dotyczących obserwatora z 2 PL Kraków (por. obs. Wacława Raczyńskiego).     

Pan Adrian w w temacie pod numerem 6 napisał o nim:    

Cytat:
Przez przypadek wszedłem na forum, ale skoro już jestem to poproszę o pomoc. Tak się składa, że brat mojego ojca, Wacław Raczyński również służył w Dywizjonie 307 Lwowskim, przynajmniej takie informacje uzyskałem od rodziny. Wujek był bardzo mało kontaktowy, po wojnie mieszkał w USA, gdzie też zmarł. Z tego co wiem to był obserwatorem i również latał na Mosquitach. Gdzie mógłbym znaleźć jakieś informacje na temat jego służby, itp?

Chciałbym przy pomocy rodziny spróbować opisać to co posiadam i ewentualnie - jeśli rodzina nie ma zdjęć - podzielić się ich kopiami.    

Pozdrawiam    
Remigiusz Gadacz
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku