W pogoni za Luftwaffe

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Dywizjon 307 - poszukuje publikacji, informacji w Internecie itp (2004-11-30, 19:05)
Franek
Zerknąłem właśnie do Jańczaka, ale żadnych szczegółów nie znalazłem. Książka chyba jest jeszcze w księgarniach, zerknę przy okazji.    
Hayes - next of kin, ale nie wiem czy nie biorą drobnej opłaty, RAF Innsworth życzy sobie marne 25 funciaków. Karty stamtąd nie widziałem, ale jak na mój gust to będą tam personalia, data urodzenia, nr służbowy, awanse, odznaczenia i przydziały służbowe. Raptem pewno jedna kartka.    
W Sikorskim są kroniki i albumy fotograficzne, a także jakieś ewidencje osobowe. Radziłbym tam się udać po wcześniejszym umówieniu, tym bardziej, że miejsce bardzo sympatyczne.    
Kolega właśnie grzebie w Moskitach 307, więc mogę z nim skontaktować - może zna jakieś szczegóły.
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku