miłośników polskiego lotnictwa

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Identyfikacja lotnikow z fotografii. (2021-10-24, 14:45)
Robert Wardzala
Witam,    
Wlasnie dotarl do mnie zakup z Ebay. Pamiatka ale po kim, moze ktos z Panstwa bedzie wiedzial. Kupilem te drobiazgi z dwoch powodow. Bo temat mi bardzo bliski i jedna z osob na zdjeciu grupowym rowniez. Te drobiazgi dotycza 304 Dywizjonu Bombowego, w tym czasie byl on przydzielony do Coastal Command. Wykonywal loty m.in na minowania portow i zwalczanie UBotow. Zdjecie zostalo wykonane podczas wizyty prez. Raczkiewicza w tym dywizjonie, na zdjeciu w srodku.     
Jak mniemam wlasciciel pamiatek ktore kupilem stoi na fotce po lewej stronie. Kim byl on i pozostali lotnicy (poza jednym), nie wiem. Rodzynek na koniec. Lotnik drugi od prawej na fotce to moj wujek Stefan Bohanes. Mam to zdjecie i wiele innych w albumie, ktory byl jego wlasnoscia. Niestety Stefan zginal wracajac znad Warszawy w sierpniu 44 roku. Moze ktos z Panstwa pomoze rozpoznac pozostale osoby ze zdjec. Pozdrawiam. Dolaczam podobne zdjecie robione podczas tej samej wizyty.
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku