Poszukiwany, poszukiwana

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Rozbicie samolotu, wrzesień 1939 roku, Przedecz. (2017-01-18, 22:37)
Adam Gębka
Witajcie,     
Zwracam się do Was z dość nietypową sprawą. Otóż dotarła do mnie opowieść pewnego pana, który widział jak na polu w okolicy Przedcza podczas podchodzenia do lądowania polski wojskowy samolot wpadł do rowu i został uszkodzony na tyle, że nie był w stanie odlecieć. Jak wspominał, dwaj żołnierze wyszli z tego cało. I mam do Was pytanie. Jest jakaś możliwość aby uzyskać więcej informacji o tym zdarzeniu? popytałem troszkę okolicznych mieszkańców i dowiedziałem się, że wydarzenie to miało miejsce podczas przemarszu Armii Poznań a samolot ten patrolował z góry trasę przemarszu w poszukiwaniu wojsk nieprzyjaciela. Wszedłem w posiadanie mapki sytuacyjnej owego wydarzenia z zaznaczonym miejscem lądowania/rozbicia samolotu lecz czy jest możliwe aby dowiedzieć się czegoś więcej o tym? Na odwrocie tego planu widnieje adres Pana Czesława Kazeckiego. Zdaję sobie sprawę, że to wydarzenie miało miejsce ładnych lat temu ale może uda się dowiedzieć czegoś więcej,    

Pozdrawiam     
Adam.    
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku