W pogoni za Luftwaffe

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ 100 rocznica urodzin generała Stanisława Skalskiego - 10 mitów głównych! (2015-11-26, 16:24)
Wojciech Chmielewski
Cytat:
Każdy z nas ma swoją jasną i ciemną stronę życia, a mity o takich indywidualnościach tworzą lodzie - historycy, publicyści fotelowi i ludzie którzy się ze ś.p. Generałem spotykali. Wierzę, że Autorzy książki dali nam wartościową pozycję ukazującą człowieka z krwi i kości.

I tu tworzysz taki kłamliwy mit o tym, że Skalski miał jakąś drugą naturę i jakąś ciemną stronę. To może żydów mordował albo strzelał do rycerskich pilotów Luftwaffe. Ci autorzy to politycznie poprawne dupki co zarzucają Skalskiemu np. to, że protestował przeciwko żydowskim zbrodniarzom pokroju Baumanna, że poznał się szybko na takim bolku Wałęsie, że był niby naiwny jak związał się z Samoobroną. Teraz powoli wychodzi na to, że miał rację.     

"Gdy rodziny Michników, Kuroniów, Mazowieckich, Geremków i innych obecnych prominentów wiernie służyły Stalinowi, gdy tworzyły aparat terroru przeciwko narodowi polskiemu, ja i dziesiątki tysięcy Polaków siedzieliśmy we więzieniu. Ja z wyrokiem śmierci."    

*****, który obok gnidy ***** panoszy się na tym forum które też wyciera sobie mordę generałem.     
Mam to gdzieś, że usuniecie ten komentarz. Taka wasza służalcza natura.
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku