W pogoni za Luftwaffe

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Oświadczenie w sprawie "Polish Air Force 1940-1947. Operations Record Books" (2015-01-27, 00:20)
Ryszard Wróbel
Szanowny Panie Jacku,    

Z wielkim zdziwieniem przeczytałem Pana oświadczenie. Nie wiem, w jakim celu zostało opublikowane, ale mogę stwierdzić, że nie jest ścisłe w kilku punktach. Szczególnie punkty 3 i 4 są dyskusyjne, bowiem z własnego doświadczenia wiem, że przynajmniej część materiałów przepisanych przez wolontariuszy Pan posiada. Ja swoje przepisane teksty przesyłałem właśnie Panu.    

Zawartość stron internetowych, których adresy są już nieaktywne można w dalszym ciągu znaleźć w sieci. Wystarczy poszukać, np.    

https://web.archive.org/web/20130605040530/http://orb.polishaf.pl/304sqn/1941-5/1941-08-no-304-squadron-f540    

Treść wpisów można więc w każdej chwili skopiować i użyć później w zbożnym celu. Może Pan uruchomić stronę korzystając z kopii zapisanych w sieci, lub poprosić o ponowne przesłanie przepisanych materiałów przez wolontariuszy. Nic nie jest stracone...    

Co do oceny postępowania Pana Piotra, to radziłbym przypomnieć sobie, co Pan zrobił wcześniej, jednostronnie zrywając kontakt z wolontariuszami. Przestał Pan przesyłać wolontariuszom materiały źródłowe do przepisywania i nie odpowiadał Pan na maile. Faktycznie zamroziło to żywot strony, która daleko przed zakończeniem całego projektu przestała się rozwijać i obumarła. Wylewanie teraz krokodylich łez na projektem, do którego samemu straciło się wcześniej zainteresowanie jest dla mnie niezrozumiałe.    
Ja się nie czuję oszukany, przynajmniej nie przez Pana Mikołajskiego.    

Z poważaniem    
Ryszard Wróbel    
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku