W pogoni za Luftwaffe

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Oświadczenie w sprawie "Polish Air Force 1940-1947. Operations Record Books" (2015-01-27, 00:20)
Jacek Kutzner
Warszawa 27 stycznia 2015 roku.     

Oświadczenie w sprawie Polish Air Force 1940-1947. Operations Record Books    

W związku z pytaniami związanymi z projektem Polish Air Force 1940-1947. Operations Record Books, będącym swego czasu dostępnym pod adresem: orb.polishaf.pl., informuje, że z nieznanych mi powodów serwis przestał działać.     

Jednocześnie oświadczam:    

1. Wyłączenie serwisu nastąpiło bez mojej wiedzy i bez jakiejkolwiek konsultacji ze mną.    

2. Jakiekolwiek próby nawiązania kontaktu z Panem Piotrem Mikołajskim odpowiedzialnym za informatyczną stronę projektu i wyłączenie serwisu zakończyły się niczym. Pan Piotr Mikołajski nie zareagował ani na prośby ani na możliwe „konsekwencje prawne” w tej sprawie, kierowane do niego za pośrednictwem zarówno poczty elektronicznej jak i Poczty Polskiej (przesyłki polecone).     

3. Jedynym posiadaczem tego, co w ramach projektu udało się zgromadzić (a wiemy jak duża jest to baza danych) jest Pan Piotr Mikołajski, który uniemożliwia jej wykorzystanie w ogólnodostępnej sieci Internet i odmawia do niej dostępu.    

4. Nie posiadałem i nie posiadam ewentualnej kopii strony Polish Air Force 1940-1947. Operations Record Books ani zamieszczonych tam wpisów, będących wynikiem pracy wielu Wolontariuszy. Niestety nie przewidywałem, że znajdzie się wśród nas osoba, która nie tylko zawłaszczy treść udostępnionych przeze mnie dokumentów ale także ich przepisaną treść, przez osoby, które poświęciły swój czas, po to by inni mogli z nich nieodpłatnie korzystać.    

5. Nie zamierzam w niniejszej sprawie podejmować kroków prawnych, choć w moim głębokim przekonaniu, zarówno ja, jak i reszta osób biorących udział w projekcie została przez Pana Piotra Mikołajskiego zwyczajnie oszukana.     

6. Ocenę postępowania Pana Piotra Mikołajskiego pozostawiam innym.    

7. Nie zamierzam i nie będę toczył na ten temat dyskusji w miejscach publikacji niniejszego oświadczenia. Ma ono charakter jednorazowy i informacyjny.     

Z poważeniem    
Jacek Kutzner ([email protected])    
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku