Poszukiwany, poszukiwana

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ kpt. Marian Józef Dydziul (2011-06-16, 14:39)
piotr
Cytat:
a jaki jest "średni" okres oczekiwania na odpowiedź z Instytutu im. Sikorskiego?

Bladego pojęcia nie mam. To zależy ilu takich jak Pan zwróciło się do nich w zbliżonym czasie. Ich możliwości ''przerobowe'' nie są wielkie niestety.    
Ja (do tej pory) tego typu sprawy załatwiałem na miejscu.    

Cytat:
A co w przypadku, gdy z zasobu MoD chce skorzystać osoba spoza rodziny? Czy jest realne zdobycie np. kserokopii zeszytu ewidencyjnego?

Trudno mi wypowiadać się w imieniu pań z polskiej sekcji MOD. Każdy przypadek jest inny. Znam kilka takich, gdy o udostępnienie materiałów zgłaszały się osoby ''postronne'' (np. autorzy opracowujący biografię danego lotnika) i taka możliwość istniała. Sugeruję osobisty kontakt z tą placówką. Oczywiście tu także trzeba uzbroić się w cierpliwość. Tych materiałów nie ma na terenie biura polskiej sekcji MOD w Northolt. Są one sprowadzane na wniosek pracownic, poparty oczywiście wcześniejszym podaniem osoby poszukującej z potwierdzonym pokrewieństwem. To trwa...i kosztuje. 30 funtów.    
Proszę zapytać pod numerem (można rozmawiać po polsku):    
0044/2088338603
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku