Poszukiwany, poszukiwana

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ kpt. Marian Józef Dydziul (2011-06-16, 14:39)
zbigniew charytoniuk
Skoro wywołany został temat ś.p.kpt.obs.Mariana J.Dydziula to mam pytanie do Forumowiczów:lotnik ten nosił nazwisko Dydziul czy Dydzul?    
Swego czasu próbowałem odszukać rodzinę tego lotnika drogą jak najbardziej oficjalną,urzędową.Mimo wielkiej życzliwości osób z różnych urzędów (nie było jeszcze wtedy tej durnowatej ustawy o ochronie danych osobowych) nie udało się tej rodziny odnaleźć-pozostała tylko wątpliwość co do poprawnej pisowni nazwiska.    
A dla Pana Tadeusza z Filipowa mam tylko jedna wskazówkę:musi Pan stanąć na głowie i koniecznie odnaleźć rodzinę tego oficera! Nie da się napisać poprawnej noty biograficznej bez materiałów znajdujących w rodzinnym archiwum.Wierzę,że na tym forum uzyska Pan wiele informacji (odgrzebię to co kiedyś uzyskałem i udostępnię) bo takie lokalne inicjatywy są bardzo piękne ale przede wszystkim-RODZINA!!!    
Pozdrawiam serdecznie.
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku