Między nami bomberami

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Rondo w Koronowie-prośba (2011-05-08, 10:05)
marek
Faktycznie, jak na XXI wiek i demokratyczny kraj to nie wygląda dobrze. Mimo wielkiej przewagi Koronowian głosujących na "Rondo Lotników" burmistrz zarządził i tak, że decyzję podejmie rada miasta na posiedzeniu, które odbędzie się prawdopodobnie jutro (31 sierpnia), ignorując swoich wyborców, bo w końcu kim oni są dla niego?!     
Napisałem długi artykuł o trzech lotnikach z Koronowa, który ma ukazać się w Gazecie Pomorskiej, podobno artykuł jest w trakcie "redagowania"- od ponad miesiąca, tyle dowiedziałem się od red. naczelnego. Żałosne to wszystko, a szkoda, bo wiele osób jest zainteresowanych tematem, w tym harcerze, jak widać z poprzednich postów. Jednak ani redaktorzy lokalnej gazety, ani burmistrz, ani poseł na sejm, do którego zwróciłem się- nikt z nich nie zniżył się do tego, by odpowiedzieć mi o co w tym wszystkim chodzi.    
No bo w końcu kim ja dla nich jestem?!     
Nikim.    
Jak to w Polsce.
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku