miłośników polskiego lotnictwa

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Wileński III/5 Dywizjon Myśliwski - nowa książka już we wrześniu. (2010-08-05, 18:36)
Rafal
Cytat:
Dzisiaj dostałem od wydawcy egzemplarz książki i wiadomość, że w sprzedaży ukaże się od 8 do 10 listopada br. Premiera książki ma być na Targach Książki w Krakowie 04.11 - 07.11.2010. Mnie tam nie będzie, niestety.
Dobrze, że Cie nie było, bo nie miałbyś co robić - w niedzielę został już tylko jeden egzemplarz Twojej ksiażki :)    
(no chyba, że wydawnictwo tylko jeden przywiozło :lol )    
Przeglądałem i powiem, że bardzo ciekawie wygląda, z nowoczesnym układem graficznym, różną czcionką ułatwiającą odróżnienie treści od cytatów, przejrzystym wypunktowaniem jednostek, itp. Przyzwyczajony jestem do Twoich szczegółowych opisów z "Lotnictwa", ale w tym wypadku, na pierwszy rzut oka (może dzieki layoutowi) wygląda, że czytać sie będzie szybko i przyjemnie.    
Ksiażki nie kupiłem, bo poczekam na egzeplarz offsetowy, który ma się pojawić po 17 listopada.    
Wiem też, że masz zamiar wydać III/2 na który już zaczynam czekać!    
Pozdrowienia
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku