miłośników polskiego lotnictwa

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ V.Wellington IC T2612 - poszukiwania rodzinnych śladów (2010-06-11, 13:56)
piotr
Cytat:
ja cudem odnalazłem w MoD jedyne zachowane zdjęcie stryja...

Panie Włodzimierzu, to nie cud. Pan napisał, oni odpisali. Jak setkom przed Panem.    

Cytat:
Jak sobie pomyślę ile kosztowało mnie to czasu... ile człowiek musiał napisać listów z prośbą o pomoc... ile się namęczyć, by otrzymać od Brytyjczyków kopie dokumentów...

Godne podziwu. Przecież nie musiał Pan tego robić ;) Jeżeli cel był szczytny, to nie trzeba wyliczać. Tak się bada historię.    

Cytat:
a tu proszę – wystarczy wpisać w You Tobe hasło „Helmut Lent” i linki same wyskakują... No ale przecież to niemiecki bohater narodowy...

Nie, jeżeli Pan napisze biografię krewnego, umieści w internecie to dzięki Panu inni klikając będą znali dzieje Pana krewnego. Lent się sam w Internecie nie umieścił ;)
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku