W pogoni za Luftwaffe

.: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :: Forum dyskusyjne :.
Uwaga! Dopisanie nowego wątku czy też tematu będzie skutkowało ujawnieniem Twojego IP.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody proszę zrezygnuj już teraz.
Dodanie wątku przez Ciebie będzie jednoznaczne ze zgodą na ujawnienie Twojego IP.
Imię i nazwisko
OdpowiedĽ Zagadka poległej załogi z 41. Eskadry Rozpoznawczej pod Modzelami (2009-12-14, 20:37)
Michał
jestem mieszkańcem tej miejscowości swego czasu interesowałem się tym wydarzeniem niestety dokładne dane na temat miejsca pochowania trzeciego pilota nie są znane jak i również samego upadku samolotu. Niestety wymienieni w tym artykule świadkowie już dawno nie żyję jednak swego czasu pytałem się trochę starszych ludzi i dotarłem do pewnego pana nazywa się Antoni Śledziewski twierdzi on że był świadkiem tego wydarzenia nie był nigdzie wcześniej wymieniany myślę że może on mieć trochę więcej informacji z tego dnia jednak nie jestem w stanie potwierdzić jego informacji. Poza tym ciekawi mnie jedno nazwisko Karolina Śledziewska która jak napisał autor jest właścicielką łąki w którą udeżył ten samolot co ciekawe nie znam takiej osoby mimo że mieszkam w tej miejscowości możliwe że autor pomylił imona lub to jakaś była właścicielka.
Twój komentarz:
Zdjęcie
    Powrót do tematówPowrót do wątku